شرکت مهندسی بهسازان

معرفی شرکت دالی فرم ایتالیا

تاریخچه شرکت دالی فرم ایتالیا ، یوبوت ، u-boot ، Daliform

 

         پس از سالها تجربه به عنوان مهندس ساختمان، مهندس روبرتو ایل گرانده محصول ایگلو  IGLU  را  جهت اجرای کف مجوف و بالا آوردن کف ساختمان به منظور پیشگیری از نفوذ رطوبت و گاز رادون سطح زمین به داخل ساختمان اختراع و ثبت و سپس شرکت دالی فرم را جهت تولید این محصول تاسیس نمود.

سادگی و سرعت در اجرا ومصرف کم بتن و میلگرد از مشخصه های این محصول و سیستم مرتبط است که دستیابی به  بهره وری بالا را امکان پذیر می سازد و به همین دلیل کاربرد آن به سرعت در ایتالیا و سپس سایر کشورهای اروپایی  گسترش یافته و نحوه اجرای ساختمانها را تغییر داده است.محصول ایگلو محصول بسیار سودمندی است که نه تنها در مقابله با رطوبت و گاز رادون به کار می رود بلکه در کف سازی ساختمانها و فضاهای صنعتی نیز کاربرد دارد.

     یکی از مهمترین کاربردهای این محصول امکان ایجاد  فضای خالی در زیر ساختمان جهت جمع آوری و استفاده مجدد از آب باران است. شرکت دالی فرم به همین دلیل جایزه بین المللیAQUATECH 2002  را از کشور هلند و جایزه تجارت و محیط زیست 2006 را از ایتالیا دریافت نموده است.

         پس از موفقیت گسترده ایگلو، شرکت دالی فرم  محصول یوبوت U-BOOT  و سیستم مرتبط با آن را جهت اجرای سقف ساختمان ها به صورت دال دوطرفه، طراحی و تولید نمود. کاهش میزان مصرف بتن و میلگرد و بهینه سازی دال بتنی سقف با پرهیز از استفاده از بتن در نقاطی که نیاز بدان نیست، از مشخصات این سیستم است. سبک سازی  حاصل از این روش که باعث کاهش بار وارده بر سازه میشود و همزمان با آن توزیع متقارن نیروهای جانبی،  کاهش تعداد و ابعاد ستونها را امکان پذیر می سازد. استفاده مهندسان و معماران سرشناس اروپایی از این سیستم، گواه گویایی بر کارآمدی آن است.

    شرکت دالی فرم تاییدیه موسسه معتبر بین المللی BBA انگلستان را برای محصول ایگلو و استاندارد آتش سوزی را برای سیستم یوبوت از ایتالیا به دست آورده است. همچنین چندین تاییدیه مشخصات فنی جهت محصولات یاد شده از سوی دانشگاهها و موسسات تحقیقاتی معتبر ایتالیایی و آلمانی صادر گردیده است.

  تکنولوژیهای نو، کاهش کمی و بهینه سازی مصرف مصالح ساختمانی، ذخیره انرژی و استفاده بهینه از منابع طبیعی همچون آب باران، مهمترین اهداف فعالیت شرکت دالی فرم است.

 

معرفی شرکت مهندسی بهسازان

 

شرکت مهندسی بهسازان ، طراحی و تولید قالب یوبوت ، نمایندگی رسمی ، uboot

 

شرکت بهسازان با اولین سالهای حضور یوبوت در ایران همکاری خود را با نماینده انحصاری شرکت دالی فرم ایتالیا در ایران آغاز نمود. این همکاری علاوه بر انتقال دانش فنی به این شرکت، موجب بسط و توسعه فنی یوبوت در ایران گردید.

این همکاری به دلیل شرایط تحریم و نوسان نرخ ارز ادامه پیدا ننمود ولی دانش فنی انتقال یافته به همراه توسعه داخلی و بومی سازی یوبوت موجب شد که مسیر استفاده از این تکنولوژی در ایران همچنان ادامه داشته باشد.

در حال حاضر شرکت مهندسی بهسازان به عنوان یکی از اولین شرکت های ارائه دهنده یوبوت در ایران، و نیز تنها شرکت دارای دانش فنی و اجرایی یوبوت خدمات خود را به شرح زیر به مهندسان، شرکت های مشاور و کارفرمایان محترم ارائه می دهد:

1- مشاوره اولیه برای امکان سنجی سیستم یوبوت ( رایگان)

2- برآورد اولیه میزان مصالح مصرفی ( آرماتور و بتن) و آنالیز بهای آن و تخمین اولیه مقاطع سازه و سقف و زمان اجرایی (رایگان)

3- طرح سازه و سقف با دال مجوف یوبوت و ارائه نقشه های اجرایی

4- دفاع از سازه طراحی شده در مراجع ذیصلاح

5- تولید و ارسال قالب های ماندگار یوبوت از جنس پلی پروپیلن

6- بازرسی فنی کارگاهی به جهت اطمینان از اجرای صحیح نقشه های سازه

 

RSS

  • رئیس کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور با پیش‌بینی روزهای آرام بازار مسکن گفت: با توجه به قیمت‌های بالای اعلام‌شده از سوی برخی مالکان، روند روبه‌رشد معاملات مسکن در دی‌ماه به‌خلاف ماه‌های آبان و آذر متوقف شد. به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سرازیر شدن سرمایه‌ها به سمت سیستم بانکی برای دریافت سود...

  • در حالی نبود آمار واقعی از قیمت معاملات بخش مسکن یکی از معضلات مردم برای ورود به این بازار است که وزارت راه و شهرسازی با راه‌اندازی سایتی قیمت‌های به روز و واقعی معاملات مسکن را جهت سهولت تامین سرپناه در اختیار عموم قرار داده است. به گزارش...

شبکه های اجتماعی